Menu
Pohledy
Tour guide Olomouc Tour guide Olomouc Tour guide Olomouc


Olomouc tour guide on facebook

Přidejte se ke mně na Facebooku! Ptejte se, sdílejte Vaše zážitky!

Join me on Facebook! Ask me, share your experience!

Mgr. Zdeněk Chupík foto on Instagram
Anketa
Chtěli byste na stránkách více informací o Olomouci?
Počet hlasů: 3300
Spolupracuji
Hotel Lafayette
Hotel Lafayette Olomouc ****

Házená Velká Bystřice
Házená Velká Bystřice

Hotel Alley Olomouc
Hotel Alley Olomouc ****

Střední Morava
Poznejte Střední Moravu, srdce a brány dokořán

Galerie Caesar Olomouc
Galerie Caesar Olomouc

Danuta Danuta Pešková - LICENCJONOWANY PRZEWODNIK PO PRADZE - Alfa i omega Pragi

Galerie Anděl Olomouc
Galerie Anděl v Olomouci
Statistiky
Profesionální průvodce Olomoucí – Olomouc Walking tour guide – Fremdenführer Stadtführer

Profesionální průvodce Olomoucí – Olomouc Walking tour guide – Fremdenführer Stadtführer

Nabízím návštěvníkům i obyvatelům Olomouce službu profesionálního průvodce turistů Olomoucí na objednávku. Poskytuji výklad k pamětihodnostem města, protože krásy a historie našeho města mě zajímají celý život a naše památky jsou velkým podnětem pro studium a i já po letech stále nacházím spoustu nových zajímavostí a souvislostí. Vyhlášený průvodce Lonely Planet označil Olomouc za skrytou perlu Evropy a já se k tomuto skvělému hodnocení rád připojuji. Olomouc je skvělá destinace.

Objednávky, Orders, Bestellungen

Komentované prohlídky Olomouce můžete objednávat v českém, německém i anglickém jazyce na emailu zdenekchk@seznam.cz nebo 00420 605 700 186

Jsem nesmírně rád, že se klienti do Olomouce také rádi vracejí a můj výklad vyhlášeného průvodce o krásách Olomouce si přijedou poslechnout – pokaždé volíme jinou trasu – třeba i pošesté. Olomouc má pokaždé co nabídnout a pokud klienti cítí zájem a nasazení z mé strany, jsou vždy rádi, že se pro komentovanou prohlídku Olomouce rozhodli.

Klasickou trasou Olomoucí s profiprůvodcem je okruh Srdcem pevnosti, který návštěvníkům umožňuje poodhalit bohatou historii tohoto královského města a udělat si obrázek o klenotech zachovaných z dávných časů a dovědět se zajímavá fakta zábavným způsobem.

Tím největším pokladem a lákadlem turistů v Olomouci je beze sporu a dle hodnocení UNESCO Sloup Nejsvětější Trojice. Jeho autor, Václav Render, vložil do tohoto přenádherného díla své srdce, um, vědění, znalosti, zkušenosti, lásku a v neposlední řadě všechny své za celý život vydělané peníze. Je to opravdu fascinující příběh, který si určitě nechte podrobně vyprávět. Jen o Sloupu Nejsvětější Trojice bych dokázal vyprávět hodiny, protože nabízí tolik faktů, ale i zajímavostí, záhad a otázek, jejichž zodpovězení nejednoho návštěvníka či návštěvnici překvapí.

Čas a termín prohlídky města Olomouce si můžete zvolit tak, aby Vám komentovaná prohlídka Olomouce na objednávku co nejvíce vyhovovala. Může to také být vhodný dárek Vašim blízkým, dárek k různým výročím, jubileím, narozeninám, ale také velice vhodná možnost, jak dopřát kulturní zážitek a zábavu Vašim obchodním partnerům při firemních prohlídkách ať už pro firemní hosty nebo jejich doprovod, kdy je nadšení z poznání dvou historických měst Olomouce a jejich přebohaté historie může okouzlit natolik, že se k nám do Olomouce budou rádi vracet a peníze vynaložené na komentovanou prohlídku Olomouce se Vaší firmě mnohonásobně vrátí. Samozřejmě hosty rád vyzvednu v hotelu nebo se sejdeme na smluveném místě.

Váš průvodce Zdeněk Chupík

Můj web:www.olomouc-tour-guide.cz
Můj email:zdenekchk@seznam.cz
Můj telefon:00420 605 700 186
Můj facebook:https://www.facebook.com/mgrzdenek.chupik.3
Můj instagram:mgr_zdenek_chupik_foto

englishENG I offer you the service of an Olomouc tour guide which includes meeting you in the city or picking you up in your hotel according to your wish. Let me tell you the fascinating story of a very old city. The Holy Trinity Column has been inscribed on the unesco word list of cultural heritage and Olomouc is a great destination for your holiday or business. Enjoy the service of a professional walking tour guide in Olomouc. There are many sights worth seeing but the history behind it is really great. So order your tour on my email zdenekchk@seznam.cz or my mobile phone 00420 605 700 186 your knowledgeable olomouc tour guide Zdeněk Chupík

deutschDE Bestellen Sie eine interessante Fremdenführung durch meine Stadt, die auf der Unesco Liste steht. Olomouc ist wirklich sehenswert. Es ist eine Destination, die Vieles bieten kann. Die Geschichte der Stadt bezaubert immer alle Turisten, die die Möglichkeit haben, sie zu hören. Es ist geeignet für individuelle Turisten, aber auch für Firmen, die Ihre Geschäftsfreunde belohnen können und es freut mich sehr, dass unsere Gäste nach einer Zeit immer wieder nach Olomouc zurückkommen. Natürlich werde ich Sie gerne von Ihrem Hotel abholen oder wir können uns in der Stadt treffen Sie können mir eine Email schreiben auf zdenekchk@seznam.cz oder meine Telefonnummer 00420 605 700 186 Ihr gastfreundlicher Fremdenführer Stadtführer Turistenführer Zdeněk Chupík

Průvodce událostmi Olomouce 2017

Říká se, že jedna fotografie řekne často více než 1.000 slov a tato nová fotogalerie Vám přináší příběh našeho krásného města Olomouce za další časové období, tentokrát převážně roku 2017, ale jsou zde i fotky staršího data. Pomocí svých fotografií Vás provedu událostmi roku 2017 tak, jak je zaznamenal můj objektiv svatebního a sportovního fotografa, ale také průvodce městem Olomoucí při práci, ale i při toulkách Olomoucí a ve volnu, kdy vždy u sebe nemám profi zrcadlovku a tak jsem některé fotografie pořídil i mobilem, proto mají tyto fotografie jen dokumentární hodnotu, ale kouzlo okamžiku zachytit rozhodně dokáží.

Mým hlavním cílem ale vždy je, stejně jako při komentovaných prohlídkách Olomoucí, ukázat město Olomouc z toho nejhezčího úhlu, jaký může turista, návštěvník, ale i obyvatel Olomouce zaznamenat. Turistických zajímavostí je zde celá řada, ale mému hlavnímu zájmu vévodí památka UNESCO – Sloup Nejsvětější Trojice, který byl na Seznam světového kulturního dědictví unesco zapsán již v roce 2000. Václav Render, slavný architekt a stavitel tohoto oceňovaného Sloupu vytvořil dílo tak přenádherné, že i profesionální průvodce může na tomto veledíle spatřovat stále nové a nové detaily a souvislosti. Je to i díky velice proměnlivému nasvícení, kdy vynikne jiný detail stavby, ale to bylo díky genialitě stavitele určitě i účelem. Historie Sloupu Nejsvětější Trojice v Olomouci je natolik přitažlivá a vzrušující, že si ji určitě nechte v průběhu komentované prohlídky vyprávět. Jako profiprůvodce rovněž často pozoruji své kolegy a kolegyně průvodce a průvodkyně, jak dokáží nadchnout turisty pro krásy UNESCO, ale i dalších zajímavých zákoutí a uliček mého rodného města. Je to dobře, turistů sem přijíždí stále více a to i díky skvělému hodnocení LONELY PLANET, která ocenila Olomouc jako skrytou perlu Evropy.

Pokud si budete chtít nechat vyprávět příběh olomoucké pevnosti, určitě mě můžete jako profesionálního průvodce kontaktovat pro rodinnou, soukromou nebo firemní prohlídku města. Můj email je zdenekchk@seznam.cz telefonní číslo 00420 605 700 186 - Váš průvodce Olomoucí na objednávku.

Přenádherné památky Olomouce spolu se spoustou událostí, které naše město pořádá, jistě všechny turisty nadchnou a na tomto místě je možné si některé z těch již proběhnuvších připomenout. Jako patriot Olomouce Vám přeji pěknou podívanou a při komentované prohlídce Olomoucí se těším naschledanou.

Olomouc – Vaše potěšení z historie. Destinace, která nezklame a rozhodně Vás nadchne.

Průvodce událostmi Olomouce 2017
© 2012